Náš tým

Mgr. Veronika Kolouchová, DiS.

Předsedkyně neziskové organizace Pacičky z. s., která je zřizovatelem Dětské skupiny Holubníček. Je ředitelkou a spolumajitelkou DS Holubníček od doby jeho založení (1. 11. 2019). Vystudovala obor sociální práce na Univerzitě Palackého v Olomouci a následně magisterský program management a supervize v sociálních a zdravotnických organizacích na Univerzitě Karlově v Praze. Sociální práci se věnuje profesionálně od roku 2015. Momentálně se připravuje na práci rodinného terapeuta ve čtyřletém psychoterapeutickém výcviku. Ráda cestuje a studuje cizí jazyky. Je maminkou dvou dětí.


Dana Sequardt, DiS.

Místopředsedkyně neziskové organizace Pacičky z. s., která je zřizovatelem Dětské skupiny Holubníček. Je spolumajitelkou DS Holubníček a působí jako projektová manažerka od doby jeho založení. Vystudovala obor management a personalistika na Vyšší odborné škole v Čáslavi. Několik let vedla dětské skautské oddíly chlapců i dívek a také spoluorganizovala několik dětských táborů. Od roku 2016 je maminkou syna Sebastiana a během rodičovské dovolené pracovala pro Oblastní Charitu Pardubice jako lektorka rodinného centra. Má zkušenosti s přípravou a administrací projektů. Baví ji čtení knih, cestování, poznávání nových míst a kultur a ráda hledá nové příležitosti.


Kateřina Pavlíková, DiS.

Je manažerkou kvality dětských skupin Holubníček pro Čáslav a zároveň vedoucí provozu v Holubníčku v Grandu. Jako chůvička pracuje v Dětské skupině Holubníček od března 2020. Vystudovala Vyšší odbornou školu sociálně právní v Praze. Více než 10 let pracovala jako sociální pracovnice v Arcidiecézní Charitě Praha. Od roku 2019 byla rodičovské dovolené se synem Marečkem, který chodil do Holubníčku s ní. V roce 2021 se jí narodil druhý syn Denny. V roce 2023 si zvýšila kvalifikaci absolvováním kurzu pro chůvy pro děti v dětské skupině. Práce s lidmi jí baví a naplňuje, a proto je ráda, že může trávit čas s dalšími dětmi a být užitečná při jejich výchově a péči. Mezi její záliby patří houbaření, historie, procházky se psem a je milovnicí přírody. Pro děti v Holubníčku připravuje nejraději taneční a pohybový program.


Pavlína Svobodová

Je vedoucí provozu Holubníčku u nádraží. Pracuje zde od dubna 2022. Vystudovala střední školu v oboru aranžér. Malování a vyrábění jí jsou velice blízké. Holubníček zvelebuje tématickými dekoracemi a je kreativní i v přípravě tvořivých dílniček pro děti. Absolvovala kurz pracovníka v sociálních službách a v tomto oboru pracovala jako pečovatelka a aktivizační pracovnice. Je maminka samoživitelka a vychovává dvě holčičky Terezku a Anežku, se kterými tráví veškerý svůj volný čas. Jezdí spolu na výlety, chodí do přírody, rády sportují a rozvíjejí kreativní činnosti. Doma má menší zvířecí farmu, o kterou se stará.


Tereza Valčíková

Je vedoucí provozu v Holubníčku na Komenského náměstí. V Dětské skupině Holubníček pracuje jako chůva od října 2022. Vystudovala střední pedagogickou školu v Čáslavi obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, specializace tělesná výchova s metodikou. Nyní studuje na Univerzitě Hradec Králové obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Dělá jí radost práce s dětmi. Volný čas ráda tráví s rodinou a s přáteli. Baví ji hudba, především zpěv, čtení knih a procházky v přírodě.


Petra Houdková

V dětské skupině Holubníček pracuje od září 2022. Velice pečlivě se zde starala o čistotu veškerých prostor. Brzy však zjistila, že jí práce mezi dětmi naplňuje a doplnila si vzdělání kurzem chůvy pro děti v dětské skupině. Od února 2023 působí jako chůva v Holubníčku v Grandu. Vystudovala střední odborné učiliště spojů v Trutnově a má zkušenosti s prací mezi lidmi. Je komunikativní a přátelské povahy. Vychovala dvě, nyní již dospělé, dcery a má vřelý vztah k dětem. Ve volném čase příležitostně hlídá děti i svým přátelům. Mezi její zájmy patří četba, procházky v přírodě a práce na zahradě.


Jana Drahokoupilová

Je chůvičkou v Holubníčku od března 2022. Vystudovala obchodní školu a poté pracovala v administrativě. Po narození dcery Anny toužila více po práci s lidmi, především s dětmi. Absolvovala tedy kurz pracovníka v sociální službách a později i kurz chůvy v dětských skupinách. S dětmi pracuje od roku 2018 a má zkušenosti i z jiných dětských skupin. Tato práce ji těší a naplňuje. S dětmi ji baví především zpívání, kreativní tvoření a cvičení jógy. Baví ji vést je hravým způsobem, individuální přístup a být si vzájemně učiteli. Má ráda zvířata, přírodu, knihy, malování, zahradničení a osobní rozvoj.


Dagmar Ferdanová

V Dětské skupině Holubníček pracuje od června 2022. Vystudovala Gymnázium a poté studovala na Fakultě Tropického zemědělství. Vyzkoušela si práce manuální i administrativní, v Čechách i v zahraničí. Vždy jí ale přitahovala práce s dětmi. Během rodičovské dovolené se rozhodla udělat první krok a absolvovala kurz chůvy pro děti v dětské skupině. S dcerou doma vyrábí hračky inspirované Waldorfskou pedagogikou. Miluje knihy a malování, což se promítá i v lásce k dětské literatuře. Ráda tráví čas v lese nebo poznáváním nových míst.


Bc. Kateřina Tesařová

V Dětské skupině Holubníček pracuje od srpna 2023. Vystudovala obor zdravotně sociální pracovník na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě. Ve studiu pokračuje v navazujícím magisterském programu na Univerzitě Karlově v oboru sociální práce. Vyzkoušela si více praxí. Jedna z nich byla zaměřena na péči o předškolní a školkové děti. Právě tam se jí práce s dětmi zalíbila. Má v oblibě četbu knih a literaturu. Velkou část volného času věnuje péči o domácí mazlíčky, především o dva pejsky. Ráda chodí na procházky, jezdí na výlety po Česku i v zahraničí, tráví čas s přáteli a rodinou.


Veronika Vašková

V Dětské skupině Holubníček pracuje od prosince 2023. Vystudovala obor Diplomovaný zubní technik a několik let pracovala v oboru. K dětem měla vždy velmi vřelý vztah, často hlídala děti přátelům a známým. Je z učitelské rodiny a na své rodičovské dovolené se rozhodla pro práci s dětmi. Absolvovala kurz chůvy pro děti v dětské skupině. Miluje, když může dětem vykouzlit úsměv na tváři. Je kreativní, hraje na klavír a na kytaru a ráda maluje.


Monika Klímová

V Dětské skupině Holubníček vypomáhá od ledna 2024. Žije v Čáslavi, má tři dospělé syny a pečuje o partnerovu dceru. Absolvovala rodinou školu v Čáslavi a vzdělání si později doplnila absolvováním kurzů pracovníka v sociálních službách a asistenta pedagoga. V posledních třech letech pracovala v Diakonii ČCE v Domově pro osoby se zdravotním postižením. Má zkušennosti s prací s lidmi s mentálním postižením a s poruchami autistického spektra. Baví ji hra na kytaru, kreativní tvorba a četba.