Náš tým

Mgr. Veronika Holubová, DiS.

Předsedkyně neziskové organizace Pacičky z. s., která je zřizovatelem Dětské skupiny Holubníček. Je ředitelkou DS Holubníček. Vystudovala obor sociální práce na Univerzitě Palackého v Olomouci a následně magisterský program management v sociálních a zdravotnických organizacích na Univerzitě Karlově v Praze. Sociální práci se věnuje profesionálně od roku 2015. Momentálně se připravuje na práci rodinného terapeuta ve čtyřletém psychoterapeutickém výcviku. Ráda cestuje, studuje cizí jazyky. Dříve působila jako au pair ve Francii a jako vedoucí na letních dětských táborech. Je maminkou dcery Hedviky.


Dana Sequardt, DiS.

Místopředsedkyně neziskové organizace Pacičky z. s., která je zřizovatelem Dětské skupiny Holubníček. Působí jako projektová manažerka DS Holubníček. Vystudovala obor management a personalistika na Vyšší odborné škole v Čáslavi. Několik let vedla dětské skautské oddíly chlapců i dívek a také spoluorganizovala několik dětských táborů. Od roku 2016 je maminkou syna Sebastiana a během rodičovské dovolené pracovala pro Oblastní Charitu Pardubice jako lektorka rodinného centra. Má zkušenosti s přípravou a administrací projektů. Baví ji čtení knih, cestování, poznávání nových míst a kultur a ráda hledá nové příležitosti.


Adéla Šmejkalová

Je vedoucí chůvičkou a v Dětské skupině Holubníček působí od doby jejího vzniku. Má letité zkušeností s prací s dětmi, kdy mimo jiné pracovala jako pedagog volného času ve školním klubu. Vystudovala Střední zdravotnickou školu a během studia příležitostně hlídala děti v rodinách. Volný čas během prázdnin trávila jako vychovatelka a zdravotnice na dětských táborech. Protože jí práce s dětmi naplňuje, ráda se v dané oblasti vzdělává a doplnila si kvalifikaci také jako asistent pedagoga a chůva pro děti do zahájení školní docházky. Dále absolvovala např. Montessori kurz a kurz první pomoci dětem. Baví jí vaření, turistika a cestování.


Soňa Prokopová

V Dětské skupině Holubníček pracuje jako chůvička na plný úvazek od září 2021. V roce 2020 absolvovala akreditovaný rekvalifikační kurz chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky a následně získala praxi v jiné středočeské dětské skupině. Nyní při zaměstnání dálkově studuje střední školu informatiky a ekonomie. Má syna Michaela, se kterým ráda poznává krásy ČR. Protože jí práce s dětmi baví a naplňuje, tak příležitostně hlídá děti svým známým a kamarádům.


Stanislava Jakubíková

Vypomáhá v Dětské skupině Holubníček od května 2020. Vyučila se jako krejčová pro dámské oděvy. V roce 2017 absolvovala akreditovaný rekvalifikační kurz pro chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky. Pečovala o děti v čáslavské Kopretině. Protože je ve společnosti dětí ráda, tak také doma příležitostně hlídá děti předškolního věku svých známých. Má mírnou a vřelou povahu, děti hlídá velmi ráda. Má dospělého syna a ve volném čase se nejraději věnuje vaření, pletení a péči o zahradní i pokojové květiny.


Andrea Koubská

Pracuje v Dětské skupině Holubníček od září 2021. Žije s přítelem v Čáslavi již 15 let. Má dva dospělé syny a tři vnoučata. Několik let podnikala v oboru pedikúra a masáže. V roce 2018 si doplnila vzdělání absolvováním kurzu pro pracovníky v sociálních službách. Než nastoupila jako chůvička do Holubníčku, pracovala pět let jako pečovatelka v Alzhaimercentru Filipov. Volné chvíle tráví nejraději s vnoučaty, plaváním, trekingovou chůzí nebo cestováním. Čas strávený s dětmi ji naplňuje a dělá šťastnou, a tak se rozhodla nastoupit do kurzu chůvy pro děti v dětské skupině.


Markéta Kaletová

Jako chůvička vypomáhá v Dětské skupině Holubníček od jejího vzniku. Od roku 2012 se profesně věnuje pěstounské péči na přechodnou dobu a mohla tak pomoct u startu života postupně již devíti ohroženým dětem ve věku od 0 do 4 let. Díky tomuto poslání se před lety začala zdokonalovat v aktivitách jako je šátkování, znakování s dětmi, aromaterapie a baby masáže. Přestože je již trojnásobnou babičkou, péče o děti ji stále nepřestává bavit. Ráda se postará o to, aby se k nám vaše děti těšily. Ve volných chvílích pečuje o zahradu, renovuje starý nábytek nebo chodí s pejskem na procházky.


Kateřina Pavlíková, DiS.

Je chůvičkou v Dětské skupině Holubníček od března 2020. Vystudovala Vyšší odbornou školu sociálně právní v Praze. Více než 10 let pracuje jako sociální pracovnice v Arcidiecézní Charitě Praha. Od roku 2019 je na rodičovské dovolené se synem Marečkem, který chodil do Holubníčku s ní. Nyní pečuje o druhého syna Dennyho. Práce s lidmi jí baví a naplňuje a proto je ráda, že může trávit čas s dalšími dětmi a být užitečná při jejich výchově a péči. Mezi její záliby patří houbaření, historie, procházky se psem a je milovnicí přírody.